Infolinia czynna w godz. 8:00 - 16:00 +48 12 345 02 28

Magazyn dystrybucyjny

Magazyn Dystrybucyjny

Zapytanie ofertowe

Dbamy o Twoją prywatność

Magazyn dystrybucyjny Logistiko skierowany jest głównie do branży e­commerce, czyli sklepów internetowych oraz sprzedających na portalach jak allegro, ebay czy amazon. Powierzenie logistyki swojego sklepu wyspecjalizowanej firmie niesie za sobą szereg korzyści, począwszy od podniesienia jakości (np. wyeliminowanie pomyłek przy kompletacji, szybsza wysyłka towaru z magazynu) po oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy.

Przyjmowanie dostaw

Dostawy trafiające do naszego magazynu są szczegółowo weryfikowane pod kątem ilości towaru a informacja ta od razu jest widoczna w Państwa panulu klienta.

Magazynowanie towaru

Ładunek trafiający do naszego magazynu jest przechowywany w strzeżonym całodobowo centrum logistycznym. Nad bezpieczeństwem towaru czuwa firma ochroniarska oraz system monitoringu.

Kompletowanie zamówień

Dzięki integracji systemów zamówienia są kompletowane i wysyłane tuż po finalizacji zakupu przez użytkownika w sklepie internetowym.

Obsługa zwrotów

Przesyłki zwracane przez klientów są skanowane na podstawie etykiety wyjściowej i na powrót wprowadzane na stan magazynowy.

Wirtualny spacer po naszym magazynie

Wyświetl większą mapę

Zainteresowany?

Zadzwoń na +48 12 345 06 12 lub napisz na [email protected]