Infolinia czynna w godz. 8:00 - 16:00 +48 12 345 02 28

O nas

O nas

Nasza misja

Przerażają Cię zwroty, konosament morski, czy fumigacja palet? My poznaliśmy ich znaczenie aranżując i realizując setki transportów morskich. Zdobytą przez lata wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z użytkownikami statkiem.pl. Organizacja wysyłki za naszym pośrednictwem jest bajecznie prosta.

Powstanie serwisu

Uruchamiając serwis statkiem.pl postawiliśmy sobie za zadanie umożliwienie małym i średnim przedsiębiorcom korzystanie z profesjonalnych narzędzi umożliwiających realizację transportu morskiego. Oferta może być atrakcyjna również dla dużych firm, którym wycena frachtu morskiego zajmowała wiele czasu i była nieprzejrzysta.

Doświadczenie

Dzięki własnej agencji celnej oraz składowi i magazynowi celnemu chcemy zaproponować państwu narzędzia, które są niezbędne do wejścia na rynek międzynarodowy bez obaw przed wymianą handlową z firmami zagranicznymi. Licencja na świadczenie usług transportowych, wieloletnie doświadczenie oraz umowy z największymi przewoźnikami krajowymi oraz zagranicznymi są gwarancją świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy kompetentnym i wiarygodnym partnerem.

Korzyści dla Ciebie

Naszym atutem jest szybka wycena całości kosztów transportu już na etapie zamówienia on-line. Stawiamy na kompleksową obsługę klientów, dlatego świadczymy również usługę transportu krajowego - odbieramy przesyłki bezpośrednio od nadawcy. Zajmujemy się także pełną obsługą celną oraz dodatkowym ubezpieczaniem przesyłek.