Pozostałe usługi


Poza importem i eksportem do różnych światowych zakątków, na rzecz naszych klientów świadczymy także inne usługi. Jakie? Organizujemy dowóz LCL/FCL pod wskazany polski adres, a także import kolejowy do stacji Małaszewice w województwie lubelskim, ale nie tylko.

Pozostałe usługi – import, eksport i więcej

Oferujemy szeroki zakres różnych rozwiązań logistycznych. Organizujemy dowóz LCL/FCL pod wskazany adres w Polsce oraz import kolejowy do stacji Małaszewice w województwie lubelskim. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, niezależnie od skomplikowania zadania.

Sprawdź, jakie usługi poza transportem i importem realizujemy na rzecz naszych klientów:

Ponadto na rzecz naszych klientów realizujemy usługi, jak:

  • transport kurierski: wspólnie z naszym partnerem biznesowym – brokerem kurierskim AlleKurier – zapewniamy szybki i bezpieczny transport kurierski na terenie Polski i zagranicą.
  • import towarów z Chin na zlecenie: współpracujemy z firmą Discolm, aby umożliwić naszym klientom import towarów z Chin na zlecenie, zapewniając kompleksową obsługę logistyczną od momentu wysyłki do dostarczenia.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli szukasz niestandardowych rozwiązań logistycznych, planujesz transport morski do innych niż wymienione przez nas destynacje, lub jesteś zainteresowany innymi usługami niż import LCL, FCL czy eksport morski – zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci są gotowi zapoznać się z Twoim zapytaniem i przygotować merytoryczną odpowiedź, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Z nami Twoja logistyka staje się prostsza i bardziej efektywna.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

RODO

Inne usługi