Transport drobnicowy i kontenerowy drogą lądową


Organizujemy transport drogowy kontenerowy FCL oraz drobnicowy LTL. Oferujemy tym samym kompleksową obsługę dla ładunków morskich i kolejowych.

Oferowana przez naszą firmę spedycja towarów w transporcie drogowym oparta jest na kooperacji z naszymi partnerami cieszącymi się wysokim zaufaniem oraz profesjonalizmem na rynku transportowym.

Głównym serwisem oferowanym przez naszą firmę w transporcie drogowym są dostawy głównie na terenie Polski dla ładunków importowych oraz eksportowych organizowanych dla nowych jak i stałych klientów.

Zapewniając naszym klientom kompletną obsługę zleconych ładunków kontenerowych i drobnicowych, oferujemy optymalizację kosztów, sprawdzone rozwiązania oraz terminowość. 

Skontaktuj się z nami!

Planujesz  import morski, kolejowy FCL/ LCL z Chin lub eksport do USA,? Zachęcamy do kontaktu mailowego: [email protected], telefonicznego +48 531 491 295 lub uzupełnienie naszego formularza, gdzie otrzymasz darmową wycenę. Wystarczy, że podasz szczegóły swojego zamówienia, a my zajmiemy się resztą, zapewniając Ci najbardziej efektywne i ekonomiczne rozwiązanie dla Twoich potrzeb transportowych.

Szukasz wyceny FCL oraz LCL z innego kierunku? Nasi eksperci są gotowi pomóc Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Prześlij zapytanie i dowiedz się, czy jest to możliwe, a jeśli tak, to ile będzie to kosztować.

Contact Us – 2.0.
Rodzaj transportu